28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

Schmeisser
#32 Schmeisser [857]
Skoda
Smile
Egy kép a múltból

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

sokadikbela
#31 sokadikbela [86]
hmmm.kössz.

Válasz erre

nyomi
#30 nyomi [7258]
akkor tom javasolni a www.google.co.hu-t, sok sikert...

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: sokadikbela 2005.11.02. 18:51
Schmeisser
#29 Schmeisser [857]
Ott van alul a friss linkek menü. Esetleg ott keresgélhetsz, hátha megtalálod valahol.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: sokadikbela 2005.11.02. 18:48
sokadikbela
#28 sokadikbela [86]
nyomi:

az összes helynél:

A lap nem jeleníthető meg...

Válasz erre

Schmeisser
#27 Schmeisser [857]
Elhiszem, de ha a 3 Linkin Park topic senkit se zavar, akkor ez is elvan közöttük.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.02. 18:44
sokadikbela
#26 sokadikbela [86]
schmeisser: ott csak a HL 2 demója van fenn!

Válasz erre

sokadikbela
#25 sokadikbela [86]
Megvan a teljes egyébként 990 forint...

Az egyik haveromnak kell a demója!

Válasz erre

Schmeisser
#24 Schmeisser [857]
Nézd meg itt.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: sokadikbela 2005.11.02. 18:41
nyomi
#23 nyomi [7258]
http://www.gameaholic.com/games/halflife/demo/

jó kurva életért nem lehet használni azt a kibaszott guglit sem

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: sokadikbela 2005.11.02. 18:41
nyomi
#22 nyomi [7258]
ez kurvára nem így megy, hogy ha nem tetszik nem írok bele! ne nyiss felesleges/értelmetlen topicot bazmeg!!! ezért lettek moderátorok kijelölve mert a sok kis makkrágó egyre-másra nyitotta az ilyen iq-s topicokat, és a normális témák elvesztek az idióta topicok dzsungelében!!! de nyugi, nem te vagy első akit így leteremtenek emiatt

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 18:33
durcika
#21 durcika [10]
nyomjatok már fel vmi jó témát. unatkozom

durcika

Válasz erre

Schmeisser
#20 Schmeisser [857]
Miért nem veszed meg a teljeset ? Már 2000.- forintért lehet kapni.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: sokadikbela 2005.11.02. 18:41
sokadikbela
#19 sokadikbela [86]
Pff. ahelyett, hogy egymással szócsatáznak azok akik szerint van értelme a topiknak azokkal akik szerint nincs szükség inkább segíteni kéne!!!

Half Life 1

Válasz erre

Schmeisser
#18 Schmeisser [857]
Most ennek tényleg semmi értelme nincs.
Ha tudsz valami érdekeset belinkelni, belinkeled, ha nem hanyagolsz. Ennyi.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2005.11.02. 18:38
VodevilX
#17 VodevilX [11345]
erre azt mondom hogy nem csak őt
és nem is csak mikettőnket
ugye?!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 18:33
Schmeisser
#16 Schmeisser [857]
Ha nem tetszik, akkor nem írsz bele, ennyi. Mit zavar most téged ez a topic ?

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.02. 18:08
sokadikbela
#15 sokadikbela [86]
A half life 1 demóját szeretném letölteni de nem találtam meg sehol!

aki ismer olyan helyet ahol még le lehet tölteni az kérem linkelje be az oldal címét. Köszönöm.

Válasz erre

sokadikbela
#14 sokadikbela [86]
huh. hát nekem pont jó lenne ez a topik.

valaki tudna adn iegy linket ahonnan letudom tölteni a half life 1 (!!!) demóját?

Válasz erre

nyomi
#13 nyomi [7258]
modok plz töröljétek ezt a topicot vagy legalább zárjátok

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

VodevilX
#12 VodevilX [11345]
'akasszuk fel!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Gillette
#11 Gillette [9789]
Fölösleges ez a topik, hisz ennyi erőből nyithatnék, egy "Ide írjatok mindenről" topikot. Annak is kb. ennyi értelme lenne.
Különben is a felsoroltaknak mindegyiknek van saját topikja. Értelmetlen!
Lakat!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Schmeisser
#10 Schmeisser [857]
Ez hasonló a lámáshoz.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Lord of Destruction
#9 Lord of Destruction [944]
semmi ertelme de azert nezzetek meg...

http://mediabefuto.transindex.ro/fellepok_szav.php?mid=622

hands into a fist,static in my head.now i'm sitting face to face with loneliness... - by Finch

Válasz erre

Arthur Dent
#8 Arthur Dent [1949]
Ez függőséget okoz!

Amúgy ilyen topic(ok) már vannak.

I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.

Válasz erre

Előzmény: Pras 2005.11.02. 12:41
Schmeisser
#7 Schmeisser [857]
Nem müxik. Nemtom miért.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 13:42
Schmeisser
#6 Schmeisser [857]
Bin Laden flash:
Uncle fucker
Halloween

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Schmeisser
#5 Schmeisser [857]
Itt válogathattok pps-ek közül.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

vortób
#4 vortób [12314]
érdekes weboldalak, és ez amugy is egyéb számtech témák részleg, szóval lakatolni lehet.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 12:36
Pras
#3 Pras [5492]
Nem érzem ennek semmi szükségét, egyébként is eléggé lerobbant a fórum színvonal tekintetében, de Te tudod.

Válasz erre

Sevores
#2 Sevores [5211]
Neked is jó 5leteid vannak.

Válasz erre

Schmeisser
#1 Schmeisser [857]
Na, ide linkelhettek be amit csak akartok, akármilyen mennyiségben.
Képet, videót, pps-t, flash cuccot stb. Egyszóval mindent.
Hogyha pornót, vagy rotten szerűséget akartok linkelni, azért tegyétek majd ki a 18-at, mert voltak már ebből balhék.

Ui.: Viták, balhék, veszekedések alól mentsük a topicot.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat