28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mutassátok az asztalotok!

SuppaTrucker
#170 SuppaTrucker [1401]
Hmm,Gotenks ez egy átlagos asztal klasszikus Windows témával és az SWG egyik "gyengébb" hátterével sztem... De azért jó.

I will look for you, I will find you... and I will kill you!

Válasz erre

MaJiN GoTeNkS
#169 MaJiN GoTeNkS [1610]
kérem a véleményeket

Susnyás - Be

Válasz erre

Előzmény: MaJiN GoTeNkS 2004.07.25. 12:46
MaJiN GoTeNkS
#168 MaJiN GoTeNkS [1610]
uj Design:
Asztalom

Susnyás - Be

Válasz erre

neozed
#167 neozed [1399]
THX, közben megtaláltam, és már ki is próbáltam.
Tetszik

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Atya 2004.07.24. 21:45
Atya
#166 Atya [326]
Ha vki nem akar keresgelni:
A progi (2.3) kb 3.8 Mb.
1 theme kb 1 Mb.

Hogy megveszed, vagy megkeygeneled, az maganugy.
De ha keygen kell, akkor irj (nem reklamozok masokat karosito oldalt).

Amugy a progi a CD games C lap CD mellekleten is megjelent! 2002/4 diszk 1

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Válasz erre

Előzmény: neozed 2004.07.24. 21:04
neozed
#165 neozed [1399]
Ok
THX

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Atya 2004.07.24. 21:03
Atya
#164 Atya [326]
Talisman desktop 2.3

CD -n volt meg hozza egy csomo Theme is!!!
Most mar fenn hagytam ,mert most jottem ra, hogy van melletett Theme.

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Válasz erre

Előzmény: neozed 2004.07.24. 17:41
neozed
#163 neozed [1399]
Szép.
Ezt melyik progival csináltad?

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Atya 2004.07.24. 15:11
Atya
#162 Atya [326]
Es most tessek leejteni az allunkat!

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Válasz erre

Előzmény: Atya 2004.07.24. 15:11
Atya
#161 Atya [326]
Nem is!
http://atya-wap.fw.hu/desk1.JPG
http://atya-wap.fw.hu/desk2.JPG
http://atya-wap.fw.hu/desk3.JPG

Csak nagy gyal kell irni a JPG -t

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Válasz erre

Előzmény: Atya 2004.07.24. 15:08
Atya
#160 Atya [326]
Tokon rugom magam!

Vmi |?ic$a moderator kitorolte a kepeim

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Válasz erre

Előzmény: Atya 2004.07.24. 11:48
neozed
#159 neozed [1399]
Eccerűűűű
Mármint ami a témát illeti, viszont a háttérkép az jó.

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: MaJiN GoTeNkS 2004.07.24. 12:44
MaJiN GoTeNkS
#158 MaJiN GoTeNkS [1610]
Enyém milyen??
lejjebbb kicsit

Susnyás - Be

Válasz erre

neozed
#157 neozed [1399]
Nincs ilyen file!!!

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Atya 2004.07.24. 11:48
Atya
#156 Atya [326]
http://atya-wap.fw.hu/desk1.jpg
http://atya-wap.fw.hu/desk2.jpg
http://atya-wap.fw.hu/desk3.jpg

Ott a szeken fogtok hanyatt esni, ha meglatjatok!!!
Csak megmutatni tettem fel a progit. Tehat mar nem is hasznalom. Jo nekem a StyleXP + ChaNinja (theme). Angel of Darkness es hatterrel.
Asztalon a lomtar, plusz egy atlatszo ikon

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Válasz erre

ati2002
#155 ati2002 [5661]
Asztalkám

---

Válasz erre

Ghostdog1
#154 Ghostdog1 [319]
hy.. én anno ismertem ezt a style xp oldalt.. nekem az a baj hogy ha letöltök vmit, akkor csak a hátteret rakja be.. kell hozzá vmi progi? help pls, thx

Puska a gagyiknak, kés a profiknak!

Válasz erre

U.R.H 22
#153 U.R.H 22 [1968]
http://soulhunter.uw.hu/asztalom.bmp

Válasz erre

U.R.H 22
#152 U.R.H 22 [1968]
Valami baj van ez nem az!

Válasz erre

U.R.H 22
#151 U.R.H 22 [1968]
Itt van

Válasz erre

Nayrobi
#150 Nayrobi [2883]
Én meg Winbart használok, nincs vele semmi baj, csak mielőtt játszok kiszoktam kapcsolni mert néha bezavar.

PSN: nayrobi11

Válasz erre

Előzmény: neozed 2004.07.22. 14:21
neozed
#149 neozed [1399]
T'om, hogy jó, azt is használtam.
Csak én elég hamar megunom az éppen aktuális desktopot, azért sokszor változtatok rajta.

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2004.07.22. 23:32
Atya
#148 Atya [326]
http://atya-wap.fw.hu/
desktop1 desktop2 desktop3 .jpg

Ezt a hermat hasznalom leggyakabban.
Van olyan, mikor nincs az asztalon ikon. (arrange icons by > show desktop icons [_] nincs pipa)

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Válasz erre

Pyrogate
#147 Pyrogate [21953]
Nálam Desktop Sidebar van, az jobb

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: neozed 2004.07.22. 14:21
!hollow
#146 !hollow [2925]
AsztaHL

Think you're alone? Think again.

Válasz erre

neozed
#145 neozed [1399]
Látom StatBar befigyelt nálad.
Én is használtam, csak vmiért le és feltöltésnél dupla sebességet mért, úgyhogy dobtam.

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Nayrobi 2004.07.22. 14:17
Nayrobi
#144 Nayrobi [2883]
asztalom

PSN: nayrobi11

Válasz erre

neozed
#143 neozed [1399]
Bjúti

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2004.07.22. 14:01
Pyrogate
#142 Pyrogate [21953]
Az én új asztalom: ITTEN!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

MaJiN GoTeNkS
#141 MaJiN GoTeNkS [1610]
kira a tied Rasta

Susnyás - Be

Válasz erre

RASTA guy
#140 RASTA guy [11867]
íme a végleges verzsön

sakálemberek...

Válasz erre

MaJiN GoTeNkS
#139 MaJiN GoTeNkS [1610]
Enyime itt vvaaaaa DESKTOP

Susnyás - Be

Válasz erre

Posseidon
#138 Posseidon [2800]
Ja, csak mert a Samurize-al is lehet így analóg órát, időjárást stb....
De jó lett.

Válasz erre

neozed
#137 neozed [1399]
Ez nem Samurize, hanem több progi: a felső sáv az YzDock, a jobboldali pedig Kapsules.

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Posseidon 2004.07.21. 08:32
Posseidon
#136 Posseidon [2800]
Elég pofás ez a kongig neozed. Ezt a konfigot te csináltad a samuriz-al vagy letöltötted?

Válasz erre

Drafta
#135 Drafta [874]
Style XP-vel
(www.tgtsoft.com)

Válasz erre

Előzmény: U.R.H 22 2004.07.20. 20:02
U.R.H 22
#134 U.R.H 22 [1968]
Hogy tesztek uj skineket xp-hez???

Válasz erre

neozed
#133 neozed [1399]
Az én aztalom pillanatnyilag így néz ki.

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Kalwa
#132 Kalwa [4370]
És ezeket a témákat honnan szeditek le? Mert egy ilyen érdekelne engem is Rasta nagyon babán néz ki

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.07.19. 23:08
RASTA guy
#131 RASTA guy [11867]
nah egy normálisabb. majd még alakítgatok rajta, lesz jobb is

sakálemberek...

Válasz erre

ati2002
#130 ati2002 [5661]
Az enyém, most

---

Válasz erre

RASTA guy
#129 RASTA guy [11867]
és neked tetszik? nekem nem igazán. csak nincs időm keresni egy másikat, és lecserélni

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.07.19. 23:08
vally
#128 vally [9774]
Bazz... ugyanazt a témát használjuk.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2004.07.19. 22:56
RASTA guy
#127 RASTA guy [11867]
íme

sakálemberek...

Válasz erre

Pyrogate
#126 Pyrogate [21953]
Én is változtattam. Itt az eredmény

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Real Fan
#125 Real Fan [1925]
Újabb változtatás után >> kép

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu

Válasz erre

Barack
#124 Barack [670]
Asztalom egy kis változáson ment keresztül. ÍME

Válasz erre

Posseidon
#123 Posseidon [2800]
Íme az én asztalom. Még kicsit kezdetleges. Jelenleg még csak a Tv műsorokat csináltam meg. De idővel majd jobb lesz.

http://geng.kepeslap.com/compose.asp?imageid=94475&cat1=&userid=7236

Válasz erre

Rettenthető
#122 Rettenthető [1963]
Most ilyen az én asztalom

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

Válasz erre

!hollow
#121 !hollow [2925]
Aktuális hátterem

Think you're alone? Think again.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat