28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SLI megoldás az NVIDIA-tól (Hírek)

Madrac
#9 Madrac [4264]
Nem olyan nagy. 1-1 tap a 2 kartyanak meg 1 a gep tobbi reszenek.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Dino
#8 Dino [6086]
Vajon mekkora táp kellhet egy SLI-s gépnek...

Válasz erre

U.R.H 22
#7 U.R.H 22 [1968]
Ha milliomos lennék akkor nekem ilyen kéne,nem egy lassú gép!

Válasz erre

Trebor
#6 Trebor [2276]
Nem normális aki ilyet vesz! Én max akkor ha nyernék a lottón!
Lehet nem vinném többet LAN Partyra

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Előzmény: J. Dávid 2004.06.28. 23:16
Dino
#5 Dino [6086]
J. Dávid: A képek alapján van elég hely a szellőzésre.

Válasz erre

Előzmény: J. Dávid 2004.06.28. 21:12
J. Dávid
#4 J. Dávid [6295]
akkor nézd meg ezt a konfigot aki kiad ennyit egy gépre az vagy hülye, vagy milliomos...(és csak játszik rajta)

Válasz erre

Előzmény: Trebor 2004.06.28. 22:30
Trebor
#3 Trebor [2276]
És most vegyek kettő GeForce 6-os kártyát?
Egy darab 100k felett van!
Meg akkor is...

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Madrac
#2 Madrac [4264]
Remek eszrevetel. Vagy lesz kulon jobbos meg balos kartya?

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

J. Dávid
#1 J. Dávid [6295]
hmm...igaz még pcie alaplapot is alig kapni ezek meg ilyennel rukkolnak elő...de szvsz nem rossz ötlet. bár lehet ezt csak azért találták ki, mert sli nélkül lenyomja őket az ati...
és ha egymás mellé tesz az ember 2 kareszt, akkor szvsz a belső ventije nem igazán tud működni...vagy tévedek?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat