28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Great Art Race (Hírek)

Ferko
#2 Ferko [828]
szia Dénes látom szereted a festményeket igazábol én is szeretem a festményeket habár én öszinte leszek veled én még egyszersem voltam még festmény kiálitáson de szivesen elmenék és néznék jo kis festményeket

Válasz erre

Dino
#1 Dino [6086]
Emlékszik valaki még a Vermeer c. játékra? Az jutott nekem eszembe erről a festményaukciók és a birtokvásárlás miatt. De sokat is játszottam azzal annak idején...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat