28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Way of Crime: GTA magyar módra (Hírek)

eti8
#17 eti8 [10104]
2006 tél...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: sulc 2005.10.04. 16:15
sulc
#16 sulc [437]
hát ha tényleg csak annyi van kész belőle, mint amennyit a képek sugallnak, akkor nemhiszem hogy ebből 2006-ra lesz is valami

Válasz erre

eti8
#15 eti8 [10104]
Itt a weblapja. Még nincs róla túl sok kép, de ami van az bíztató Sztem nekem mindenképpen tetszeni fog, de nem a játék miatt, hanem Budapest miatt

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#14 .:[Kain]:. [11704]

Válasz erre

.:[Kain]:.
#13 .:[Kain]:. [11704]
kösz.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.08.27. 22:12
Dark Archon
#12 Dark Archon [11834]
Kiváncsi leszek erre a játékra. Igencsak meg kell erőltetniük magukat az alkotóknak, ha a GTA SA nyomába akarnak érni.

Dark Archon

Válasz erre

nihilism
#11 nihilism [3144]
Nekem nem megy

Válasz erre

padavan
#10 padavan [21647]
Pedig néha mindenki jobban járna...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.27. 20:13
.:[Kain]:.
#9 .:[Kain]:. [11704]
én viszont sehogy sem tudom rávenni magam, hogy ilyen magamat is minősítő, fórumromboló hszeket csináljak...

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.08.27. 20:04
Porker
#8 Porker [8000]
Új témánál meg főleg lehet.Elég ha beírod a téma címet a hsz-be nem kell semmit írni.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.27. 17:27
padavan
#7 padavan [21647]
Nyomott egy pár space-t és entert, nem nagy bűvészet.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.08.27. 20:04
padavan
#6 padavan [21647]




Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

.:[Kain]:.
#5 .:[Kain]:. [11704]
télleg, valaki mondja már el, hogy lehet ilyen egyszerű, de nagyszerű hsz-t alkotni, tényleg mindent elmondott röviden a játékról

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.08.27. 17:29
asas01
#4 asas01 [12269]
Vigyázz a szádara öcsi!
Most még csak kitörlöm a hsz-ed tartalmát, de legközelebb bannollak!

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Pit-Bull 2005.08.27. 15:36
.:[Kain]:.
#3 .:[Kain]:. [11704]
azta kurv@, ezt hogy csináltad?

Válasz erre

Előzmény: Pit-Bull 2005.08.27. 15:36
Pit-Bull
#2 Pit-Bull [182]

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Way of Crime: GTA magyar módra (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat