28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Turok Rebirth

Razor03
#8 Razor03 [14703]
Mind1, topic törölhető.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Előzmény: davkar9 2007.07.07. 08:51
davkar9
#7 davkar9 [11521]
Ne aggódj, nem fognak lemarrni.
Előzmény: Razor03 2007.07.06. 20:16
Razor03
#6 Razor03 [14703]

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Előzmény: davkar9 2007.07.06. 18:37
davkar9
#5 davkar9 [11521]
Bocs
Ekkor még úgy tűnt ez lesz a címe.
Előzmény: Razor03 2007.07.06. 17:16
Razor03
#4 Razor03 [14703]
Ha netán kijön valaha PC-re, és rendesen skálázható optimalizált options-t kap, akkor 7600 GT szintű kártyával már lehet próbálkozni (szerintem). Jelenleg ott tartunk, hogy ez egy only konzol game, kár a gépigényen elmélkedni...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Előzmény: CitizenX 2007.07.06. 17:44
CitizenX
#3 CitizenX [2724]
Meleg a pite. Ez is nextgen lesz vajon? (Értsd: A nextgen kifejezés sztem ma már azt jelenti, hogy félmilliós gép alatt már nem is érdemes beszerezni, úgysem moccan meg, max pálcikaember üzemmódban fél frameperseccel.)

www.csinicucc.extra.hu

Előzmény: Razor03 2007.07.06. 17:37
Razor03
#2 Razor03 [14703]
2 videó, az egyik a kivégzéseket mutatja, a másik szimplán hentelős. A kivégzéses-késes jelenetek nagyon ott vannak. Nagyon odabasz a raptoros-vérfröcsögős küzdelem, egy T-rex fight is mehetett volna !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Razor03
#1 Razor03 [14703]
Eddig Turok fedőnéven ismert, készülőben lévő játék hivatalosan bejelentett címe ezentúl: Turok Rebirth! A játék egyelőre csak és kizárólag nextgen konzolra készül sajnos (Xbox360,PS3). Reménykedjünk, hogy egyszer PC-n is napvilágot lát az alkotás, és mi is részesülünk végre egy igazán jó dínós-lövöldözős kalandban. A grafika döbbenetesen szép, nem is csoda, hisz az Unreal engin 3.0-át használja. Eddig sok kép és infó összegyűlt a játékról, akit érdekel kattintson érte ide.

Abban az esetben, ha nem jelenne meg PC-re, csak konzolra, nyugodtan át lehet helyezni a konzolos témák/gamek közé.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat