Haonlóképp vagyok a Jack Keane-nel, aminek annyira bejön a grafója(tesztek alapján nem is szar játék), hogy tervezgetem a megvételét is, valamint a "műfaj váltást".
Egyébként nincs valami hasonló című film?
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

