Amúgy várom nagyon és bár a nagy nevek megvanak, de ettől még simán elbaszhatják. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Amúgy várom nagyon és bár a nagy nevek megvanak, de ettől még simán elbaszhatják. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Kane-nek viszont tökéletes lenne. Lynch szerepét inkább arra a fickóra osztanám aki a Heat-be Waingro-t alakította. Mintha csak a játék készítői róla mintázták volna a karaktert.If i promise not to kill you, can i have a hug?
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!


ZAKKANT a nevem, mert mindig zsong a fejem! :D
Quoth the raven, `Nevermore.'

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.