28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)

richy25
#22 richy25 [1087]
lehet, hogy félreértettél, de én pont azok pártján vagyok akik több realizmust várnak az új NFS-től... amit valszeg meg is kapunk.

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2009.09.07. 21:17
P.I.D.
#21 P.I.D. [4]
A NFS 5-ben is egy kicsit összetörnek a kocsik.
Na persze nem annyira hogy széthullanak de azért törnek.

P.I.D.

Válasz erre

Előzmény: Playbahnosh 2009.09.07. 17:39
Playbahnosh
#20 Playbahnosh [482]
"FORFEIT FORFEIT"

XD Na igen, jó régen volt már, de azért akkor még tudtak autós játékokat csinálni. Stunts, Street Rod, Test Drive...

Válasz erre

Előzmény: Wing 2009.09.08. 09:31
Wing
#19 Wing [4603]
Street Rod :> meglep, hogy valai még emlékszik rá.

FORFEIT FORFEIT

Válasz erre

Előzmény: Playbahnosh 2009.09.08. 02:05
Playbahnosh
#18 Playbahnosh [482]
Hát NFS játékban nem is számítottam ilyesmire. Talán másikban, de ezek már sajnos kimentek a divatból, elég kár

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2009.09.08. 02:46
Kanduhrka
#17 Kanduhrka [9380]
"Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő™" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést..."

Ilyenre ne is számíts! Mivel a játék konzolra is megjelenik, ott meg nem divat az ilyesfajta tökölés.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Playbahnosh 2009.09.08. 02:05
Playbahnosh
#16 Playbahnosh [482]
Valóban, a Pro Street-ben volt valami törés, de ehh.... Amiben jól meg van csinálva a törés (legalábbis jobban): FlatOut játékok. Na abban vazzeg tényleg atomjaira hullik a verda ha úgy vezetsz.

Ilyen kéne a rendes autós játékokba, és nem csak a lökhárító lesz karcos, ha 350-el veszed be a kanyart hanem beleépülsz a motortérbe, letüdőzöl egy hengerfejet és felszalad a seggedbe a csomagtartó. Ha 70-el próbálod meg bevenni, még korrigálhat az elektronika, és egy kisebb csattanásnál mondjuk csak a kormánymű köszöni meg a részvételt.

Persze, rohadt látványos, hogy a megatuning bömösben beleszakadsz az ülésbe amikor indul, felgyűri az aszfaltot és nulláról fénysebességre másfél másodperc alatt gyorsul, ráadásul törhetelen és pihekönnyű, így akkorákat tudsz repülni vele, hogy Besenyei Péter is megirigyelné. Nyilván. De jó lenne már egy olyan autós játék, amiben tényleg autózni lehet és nem négykerekű űrhajóval száguldozni. Mint anno iszonyat régen a Test Drive sorozat, kb olyan kéne.

Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő™" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést...

Válasz erre

Creativ3Form
#15 Creativ3Form [33872]
Az autós játékok terén az NFS a szemét. Elhiszem, hogy vannak más szar-fos játékok is, de itt most az autós game a téma. És ott az NFS van a fos csúcsán.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: JimmyHD 2009.09.07. 21:20
JimmyHD
#14 JimmyHD [126]
Nem csak az Nfs az a bizonyos szemét,hanem sok más játék is.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2009.09.07. 21:17
Creativ3Form
#13 Creativ3Form [33872]
Igen, jobb lesz. Vagy neked most frankón azaz élvezet, hogy fék nélkül 350-el is megvan a kanyar, és ha a falnak vagy az oszlopnak mész, semmi baja a verdádnak? Mert akkor egészségedre. Sajnos az ilyen felfogású emberek miatt tudja lenyomni a torkunkon az EA évek óta azt a szemetet, amit NFSnek hívnak.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: richy25 2009.09.07. 21:14
richy25
#12 richy25 [1087]
ha törnek a verdák, és nem 290-el vesszük be a 90°-os kanyart már jó lesz... nem?

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2009.09.07. 20:50
Creativ3Form
#11 Creativ3Form [33872]
A Gridben törnek a verdák, a Pro Streetben csak próbálkoztak vele, de nem nagyon jött össze, szóval szerintem jogos a felháborodás. Bár az NFS mindig is egy "350-el is megvan a kanyar" game lesz, szóval én nem várok tőle sokat.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Csabaking 2009.09.07. 20:30
Csabaking
#10 Csabaking [189]
Jó, persze lehetne fokozni a törést olyanokkal, hogy kigyullad a verda, netán felrobban, de ne legyünk telhetetlenek...

Válasz erre

Előzmény: Csabaking 2009.09.07. 20:30
Csabaking
#9 Csabaking [189]
A Pro Streetben törnek a verdák. Az kimaradt neked?
Elég, ha egy kisebb buckára rámegyek, máris atomjaira hullik a verda. Kell ennél több?

Válasz erre

Előzmény: Playbahnosh 2009.09.07. 17:39
Playbahnosh
#8 Playbahnosh [482]
Például. Ha úgy vezetsz, hogy rommá töröd az autódat, akkor megérdemled, hogy a hatodik kör után a verdád kacsázva feltekeredjen az első villanyoszlopra. Hardon.

Oké, legyen arcade mód is a játékban, ahol ki lehet kapcsolni a sérülést és a fizika törvényeit azoknak, akik szeretik 310-el bevenni az L kanyart úgy, hogy a falon tompítanak a kocsival. Azt sem mondom, hogy az utolsó csavarig legyen realisztikus, de azért VALAMENNYIRE legalább legyen már az...

Válasz erre

Előzmény: kviCtoR 2009.09.07. 20:03
kviCtoR
#7 kviCtoR [134]
és ha kiesik a kerék akkor szerinted mi a jó életet csinálsz játék közben?!
restart mondjuk a 6. kör után hardon mikor végre sikerülne első lenned restartolhatsz mer kiesett a kerék?

Válasz erre

Előzmény: Playbahnosh 2009.09.07. 17:39
Playbahnosh
#6 Playbahnosh [482]
Engem már csak az idegesít, ami már hosszú évek óta az NFS sorozatnál: Végre elintézhetnék, hogy törjenek a verdák...

Annyira illúzióromboló, hogy 6000 km/h-val belepasszírozod a gépet a falba....és bepókhálósodik egy kicsit a szélvédő... eehhh...

Nem azt mondom, hogy iszonyat valósághűen szakadjon darabokra a kocsi, de azért a kaszni legalább horpadhatna, kieshetnének a kerekek vagy legalább a visszapillantó karcolódhatna.... de semmi...

Nem rossz játék az NFS, de ez már nagyon régóta zavar...

Válasz erre

kviCtoR
#5 kviCtoR [134]
nem sokat fogsz érte fizetni xd
nekem hiába van 3 mb/sec netem akkorse futna xD

Válasz erre

kviCtoR
#4 kviCtoR [134]
hahaha
úgyis letöltitek mit sír a szád

Válasz erre

JimmyHD
#3 JimmyHD [126]
Csak nehogy az legyen hogy jönnek jönnek a videok ,és majd lehet hogy még demo se lesz,hanem majd 1 nagyot koppanunk a teljes játékkal.

Válasz erre

Lacee86
#2 Lacee86 [226]
Hát többet érnénk egy demóval, mint ilyen hülye videókkal.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat