28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty 7 - Vietnám? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Tok jo uj multi modokat lehetne pedig kitalalni ehhez. Vietkongoknak ott a fuss a napalm elol az amiknak meg a talald meg a granat csapdat. Ez a dzsungeles dolog elegge gazos, eloben fokent, latotavolsag 0 hasonlok. Jatekban se lesz jobb...

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat