28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bejelentették a Silent Hill 8-at (Hírek)

Kanduhrka
#7 Kanduhrka [9380]
Számold hozzá az összes konzolos részt.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: raffin 2010.09.26. 12:17
raffin
#6 raffin [563]
Milyen 8? 4.rész a legutóbbi.....

Válasz erre

U.R.H.
#5 U.R.H. [4178]
Én a 4. részt küldtem pár hónapja. (The Room) De annyira nem jöttbe, bár néha voltak jó pillanatai. Lehet majd 1-2 hét múlva neki fekszek a homecoming-nak. De előtte inkább egy Dead Space-t nyomok.

Válasz erre

Dark Archon
#4 Dark Archon [11834]
Hát igen, a 2 volt a legjobb. A Resident Evil részei meg javulnak szvsz A 4, 5 nagyon bejött.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: balays82 2010.06.17. 13:41
balays82
#3 balays82 [14276]
Pedig ez már a 8. rész lesz, minden platformot beleértve. Az a baj, hogy ezt sem a japánok készítik (ezúttal csehek), ami már a Homecoming esetében sem jött be. Egyre kevésébé bízok egy Silent Hill 2 színvonalú játékban.

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2010.06.17. 13:03
Dark Archon
#2 Dark Archon [11834]
8? Érdekes, utoljára a 4-gyel játszottam. Mindenesetre várós!

Dark Archon

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Bejelentették a Silent Hill 8-at (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat