Nem tudom ki kezdte el terjeszteni ezt a hülyeséget
én 10 perce játszottam

Ha játszani akarsz a neten:: #fifahungary @ Quakenet
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Ha játszani akarsz a neten:: #fifahungary @ Quakenet

kétlem, lásd MAffia 2
az nem 2 év volt 
Én azt remélem hogy tényleg konzolos színtű lesz. Nem csak valami annak mondott újra kiadott sablon. Mint pl a FIFA 2007-től egészen a 2010-ig. ez a véleményem az egészről. Sokat pesezek mert a fifa már nem az igazi de remélem idén változni fog a helyzet.
HAjra FIFA 2011 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
horrorgeeks.blogspot.com

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.