28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dino D-Day - jön Dino, a náci dinoszaurusz (Hírek)

KisCsirkee
#31 KisCsirkee [16989]
"My name is Ivan. I like you!"

Hidd el, az a játék szinte halva született, de ebben még van potenciál! Sőt... Vicces lesz Afrika Korpsosként dínók mellett harcolni a sivatagban. Rommel maga pedig valószínűleg T-Rexé avanzsálódott!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Pras 2010.12.06. 17:12
Pras
#30 Pras [5492]
A "Stalin vs. Martians" után azt hittem, nem fog még egy játék jönni, amihez olyan mértékben kell tudatmódosítók után nyúlnom, hogy téliesre meszelt Pz.III J-nek nézem a lemezradiátort.


Újfent tévedtem.

Válasz erre

david139
#29 david139 [18716]
Tiszta Trespasser. Grafikára is...

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Pyrogate
#28 Pyrogate [21953]
beteg

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Dilikutya
#27 Dilikutya [167]
Végre egy új és egyedi ötlet. Tényleg annyira szar, hogy már jó. És dicséretes, hogy valaki elő mer állni még valami újjal. Szórakozásnak tökéletes.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral.

Válasz erre

rootshaper
#26 rootshaper [1614]
ez egyszerűen zseniális! ne fintorogjatok itt, semmivel sem betegebb mint a náci-zombik a CoD-ban, csak a zombikból több van mint a dinókból mostanában.

nekem tuti lesz ha megjelenik!

Válasz erre

Corvus5
#25 Corvus5 [2011]
Úgy nézem az ököl olyan lesz benne, mint rpcjs játékokban a szuperkés. Egy ütés és a raptor 3 métert repül. Punch the Dino!

Válasz erre

Pistii
#24 Pistii [161]

"Ha másodikvagy Te vagy az első alki veszít"

Válasz erre

Gobiakos
#23 Gobiakos [13332]
Jujj! Semmi egyéb, csupán egy hangos jujj!

Válasz erre

subject17
#22 subject17 [7048]
Amikor megláttam a hírt, azt hittem, valami furcsa dome-os poénnal állok szemben...
Bár az lett volna.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Gerry
#21 Gerry [8082]
Ez hatalmas Annyira szar, es elmebeteg az otlet meg poenbol is, hogy mar szinte jo

Válasz erre

Richie
#20 Richie [68]
Hirtelen nem is tudom hol vagyok, miután megnéztem a trailert...

Válasz erre

Wotan
#19 Wotan [1219]
nehéz eldönteni, hogy az ötlet a pocsékabb vagy a grafika.

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

-Jozef-
#18 -Jozef- [1955]
Day Of Defeat: Source dinókkal. Engem már meg is vettek.

Válasz erre

Morello
#17 Morello [5412]
"Es ratteln die Ketten, es dröhnt der Motor, Dinos rollen in Afrika vor.."

Válasz erre

KisCsirkee
#16 KisCsirkee [16989]
"Es braust unser Dinosaurier im Sturmwind dahin."

Pénzért soha, de ingyér mókának nem néz ki rosszul.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Wing 2010.12.03. 14:07
Wing
#15 Wing [4603]
ezt muszáj lesz kipróbálni

Heil die Panzerkampfdinosaurier!

Válasz erre

Aruns
#14 Aruns [7073]
O_o

Válasz erre

Szekuj
#13 Szekuj [311]
OFF: Jah amúgy az volt a 200. hozzászólásom a lassan 6 év alatt. Király vagyok.
OFF2: Azt mé nem lehetett szerkeszteni?

i5-6600k, GA-Z170-Gaming K3, 16 GB HyperX Predator @3000 MHz, Inno3D GTX 1070 iChill X3

Válasz erre

Előzmény: Szekuj 2010.12.03. 13:32
sHarris
#12 sHarris [3225]
Na erre kíváncsi vagyok. Általában nem az én világom az FPS, pláne nem a II. VH-s, de ez az ötlet pont annyira elvetemült, hogy felkeltse a figyelmemet.

Válasz erre

Szekuj
#11 Szekuj [311]
Lol, ilyenért pénzt kiadni...

i5-6600k, GA-Z170-Gaming K3, 16 GB HyperX Predator @3000 MHz, Inno3D GTX 1070 iChill X3

Válasz erre

Dark Archon
#10 Dark Archon [11833]
Hát ez kész

Dark Archon

Válasz erre

Morello
#9 Morello [5412]
Közben megnéztem a videót is, botrányosan szar

Válasz erre

Morello
#8 Morello [5412]
Dino nem tervez perre menni (jó hírnév, rágalmazás, stb. témában)?

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2010.12.03. 12:38
Balanses
#7 Balanses [2136]
Elég elvetemült ötlet, de én vevő vagyok bármilyen hülyeségre!

Válasz erre

Balanses
#6 Balanses [2136]
Elég elvetemült ötlet, de én vevő vagyok bármilyen hülyeségre!

Válasz erre

Baracklekvár
#5 Baracklekvár [1795]
Már várom azt a játékot, ami a Hófehérke és a hét törpe velociraptor történetét dolgozza fel.

Válasz erre

EnforcerHUN
#4 EnforcerHUN [914]
Ez még viccnek is rossz.

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

BenderŽ
#3 BenderŽ [164]
hát hát.... de elvégre mire valók a videó játékok ha nem az ilyen ötletek legyártására

Válasz erre

Lacko
#2 Lacko [11561]
Atyagatya! Ez de gáz!

Retee, Dino engedélyezte ezt a hírt? Tuti?

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Dino D-Day - jön Dino, a náci dinoszaurusz (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat