28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable 3 - demó a megjelenés napján (Hírek)

Dark Archon
#7 Dark Archon [11834]
De, csak a kiadónak nem mindegy, mikor kapja meg a pénzét. Gondolom

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2011.05.12. 10:34
rootshaper
#6 rootshaper [1614]
miért? a megjelenés napja után már nem ugyanazt a Fable 3-at kapod ha csak utána rendeled meg?

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2011.05.12. 09:14
Dark Archon
#5 Dark Archon [11834]
Hát ja, legalább ki lehet próbálni. Csak a logikát nem értem, miért a megjelenés napján... 1-2 héttel előtte több értelme volna.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: Hype 2011.05.11. 19:56
Hype
#4 Hype [368]
Az 1 ugye volt pc-n az nem volt rossz, azóta kimaradtak a dolgok mert no konzol, azért egy próbát megér, legalább ha már lesz demó..

War, war never changes...

Válasz erre

Előzmény: Slyder 2011.05.11. 19:32
Slyder
#3 Slyder [557]
Addig örülj amíg nem tudod milyen... az agyhalott molyneux porig alázta a Fable-t.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2011.05.11. 19:26
.:[Kain]:.
#2 .:[Kain]:. [11704]
fúúú mekkora ajándék a mikrószafttól, kapunk demót, azta. kíváncsi lennék mit szóltak volna a gamerek ehhez 1999 környékén, amikor szinte kivétel nélkül MINDEN játékhoz volt demó, még ócska flipperes játékokhoz is baszki!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Fable 3 - demó a megjelenés napján (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat