MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Max Payne 3 - magyar feliratos trailer (Hírek)
Itt NO WAREZ!!!!!
Hellosztok Skacok, Csajok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy letöltöttem, a Reloaded változatot, és amikor belépek a játékba, kéri a Social Club felhasználó nevet jelszót, megadok minden adatot, éskér valamiféle Activation Code ot, amit elvileg hajól értelmeztem, az accountomre küldenek, ki, de én semmiféle aktivációs dot nem kaptam :/ Lécci segítsetek!!!!! 

na ezt az animációs megvalósítást hívnám én úgy, hogy: next level.
gyönyörű, ugyan kicsit Max széles hátizmait átfaraghatnák valamivel emberibbre, de teljesen elégedett vagyok, ez már szint!
ugyanakkor a játékot én egy külön játékként és nem Max Payne-ként fogom kezelni, nem tudok megbarátkozni a nagy változásokkal, számomra azt a film-noir fílinget semmi sem fogja überelni, amit főleg az első, de hasonlóan jól a második is elkapott...
gyönyörű, ugyan kicsit Max széles hátizmait átfaraghatnák valamivel emberibbre, de teljesen elégedett vagyok, ez már szint!
ugyanakkor a játékot én egy külön játékként és nem Max Payne-ként fogom kezelni, nem tudok megbarátkozni a nagy változásokkal, számomra azt a film-noir fílinget semmi sem fogja überelni, amit főleg az első, de hasonlóan jól a második is elkapott...
Engem megrohantak az emlékek, és elmorzsoltam egy könnycseppet a NY-os képsorok láttán.
És igen, lehet ez miatt beújítom a gépem, gyönyörű, és megvan benne a hangulat. Viszont az üvegtörése az számomra fura kicsit, nem tudnám megmagyarázni miért.
És igen, lehet ez miatt beújítom a gépem, gyönyörű, és megvan benne a hangulat. Viszont az üvegtörése az számomra fura kicsit, nem tudnám megmagyarázni miért.
Többször. A tűzharcok ezerszer jobban néznek ki, mint akármiben (nyilván nem az előző két részhez hasonlítom, bár a 2. megállja a helyét még most is!), változatosabbak és dinamikusabbak, engem ez a videó teljesen meggyőzött!
Respect is not given. It's taken.
Nos, elég jó!
Ezt is annyiszor fogjuk majd végigtolni, mint az 1. és 2. epizódot...? (költői kérdés volt)
Ezt is annyiszor fogjuk majd végigtolni, mint az 1. és 2. epizódot...? (költői kérdés volt)Na, akkor szerintem mostantól félig-meddig biztosak lehetünk: minden idők egyik legjobb akciójátéka érkezik. Egyszerűen tátott szájjal bámultam ezeket a fantasztikus tűzharcokat, ilyen animációkkal még sehol nem találkoztunk, nincs mese, ez valami kibaszott jó!
Még egy előrendelés is belefér, ha látunk addig belőle egy kicsit többet is.
És kurva kíváncsi lennék arra, aki ezek után még leszólja... Ennél mutassatok jobb TPS-t! Egyszerűen...
Még egy előrendelés is belefér, ha látunk addig belőle egy kicsit többet is.
És kurva kíváncsi lennék arra, aki ezek után még leszólja... Ennél mutassatok jobb TPS-t! Egyszerűen...

Respect is not given. It's taken.
Nem kötekedni akarok, de van egy elírás. "Szeretné megismételné"
Na jól nézünk ki. Lehet hogy a végén egy kikúrt jó Max Payne 3-at kapunk?
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Ha a történetet nem kúrják el és marad a jól bevált zene akkor jó game lesz.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Max Payne 3 - magyar feliratos trailer (Hírek)
Max Payne 3 - magyar feliratos trailer (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
