28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Max Payne 3 - magyar feliratos trailer (Hírek)

Dilizs
#11 Dilizs [3315]
Itt NO WAREZ!!!!!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: BrezkaRox15 2012.06.03. 18:00
BrezkaRox15
#10 BrezkaRox15 [1]
Hellosztok Skacok, Csajok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy letöltöttem, a Reloaded változatot, és amikor belépek a játékba, kéri a Social Club felhasználó nevet jelszót, megadok minden adatot, éskér valamiféle Activation Code ot, amit elvileg hajól értelmeztem, az accountomre küldenek, ki, de én semmiféle aktivációs dot nem kaptam :/ Lécci segítsetek!!!!!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#9 .:[Kain]:. [11704]
na ezt az animációs megvalósítást hívnám én úgy, hogy: next level.
gyönyörű, ugyan kicsit Max széles hátizmait átfaraghatnák valamivel emberibbre, de teljesen elégedett vagyok, ez már szint!

ugyanakkor a játékot én egy külön játékként és nem Max Payne-ként fogom kezelni, nem tudok megbarátkozni a nagy változásokkal, számomra azt a film-noir fílinget semmi sem fogja überelni, amit főleg az első, de hasonlóan jól a második is elkapott...

Válasz erre

Lovi Tommy
#8 Lovi Tommy [8084]
Engem megrohantak az emlékek, és elmorzsoltam egy könnycseppet a NY-os képsorok láttán.
És igen, lehet ez miatt beújítom a gépem, gyönyörű, és megvan benne a hangulat. Viszont az üvegtörése az számomra fura kicsit, nem tudnám megmagyarázni miért.

Válasz erre

McCl@ne
#7 McCl@ne [13409]
Többször. A tűzharcok ezerszer jobban néznek ki, mint akármiben (nyilván nem az előző két részhez hasonlítom, bár a 2. megállja a helyét még most is!), változatosabbak és dinamikusabbak, engem ez a videó teljesen meggyőzött!

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2011.11.19. 09:51
Gobiakos
#6 Gobiakos [13332]
Nos, elég jó! Ezt is annyiszor fogjuk majd végigtolni, mint az 1. és 2. epizódot...? (költői kérdés volt)

Válasz erre

McCl@ne
#5 McCl@ne [13409]
Na, akkor szerintem mostantól félig-meddig biztosak lehetünk: minden idők egyik legjobb akciójátéka érkezik. Egyszerűen tátott szájjal bámultam ezeket a fantasztikus tűzharcokat, ilyen animációkkal még sehol nem találkoztunk, nincs mese, ez valami kibaszott jó!

Még egy előrendelés is belefér, ha látunk addig belőle egy kicsit többet is.
És kurva kíváncsi lennék arra, aki ezek után még leszólja... Ennél mutassatok jobb TPS-t! Egyszerűen...

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Lovi Tommy
#4 Lovi Tommy [8084]
Nem kötekedni akarok, de van egy elírás. "Szeretné megismételné"

Válasz erre

Skorpio90
#3 Skorpio90 [5530]
Na jól nézünk ki. Lehet hogy a végén egy kikúrt jó Max Payne 3-at kapunk?

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

stero
#2 stero [772]
Ha a történetet nem kúrják el és marad a jól bevált zene akkor jó game lesz.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Max Payne 3 - magyar feliratos trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat