Jövő márciusban jelenik meg a Max Payne harmadik része, amely szeretné megismételné az előző két epizód sikerét. A kissé átalakult folytatás természetesen ezúttal is a látványos akciókra helyezi a hangsúlyt, ahogy erről a lenti - magyar felirattal ellátott (cc) - fejlesztői videó is tanúskodik.
Max Payne 3 - magyar feliratos trailer
Gameplay trailer - fejlesztői kommentárral.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Max Payne 3
Platform:
Fejlesztő: Rockstar Vancouver
Forgalmazó: Cenega Hungary
Megjelenés:
2012. május 18. PS3, X360
2012. június 1. PC
HOZZÁSZÓLÁSOK
Dilizs 2012.06.03. 18:03 [3315]
Itt NO WAREZ!!!!!
BrezkaRox15 2012.06.03. 18:00 [1]
Hellosztok Skacok, Csajok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy letöltöttem, a Reloaded változatot, és amikor belépek a játékba, kéri a Social Club felhasználó nevet jelszót, megadok minden adatot, éskér valamiféle Activation Code ot, amit elvileg hajól értelmeztem, az accountomre küldenek, ki, de én semmiféle aktivációs dot nem kaptam :/ Lécci segítsetek!!!!! :)
.:[Kain]:. 2011.11.20. 21:09 [11704]
na ezt az animációs megvalósítást hívnám én úgy, hogy: next level. :)
gyönyörű, ugyan kicsit Max széles hátizmait átfaraghatnák valamivel emberibbre, de teljesen elégedett vagyok, ez már szint!
ugyanakkor a játékot én egy külön játékként és nem Max Payne-ként fogom kezelni, nem tudok megbarátkozni a nagy változásokkal, számomra azt a film-noir fílinget semmi sem fogja überelni, amit főleg az első, de hasonlóan jól a második is elkapott...
gyönyörű, ugyan kicsit Max széles hátizmait átfaraghatnák valamivel emberibbre, de teljesen elégedett vagyok, ez már szint!
ugyanakkor a játékot én egy külön játékként és nem Max Payne-ként fogom kezelni, nem tudok megbarátkozni a nagy változásokkal, számomra azt a film-noir fílinget semmi sem fogja überelni, amit főleg az első, de hasonlóan jól a második is elkapott...
Lovi Tommy 2011.11.19. 10:19 [8084]
Engem megrohantak az emlékek, és elmorzsoltam egy könnycseppet a NY-os képsorok láttán.
És igen, lehet ez miatt beújítom a gépem, gyönyörű, és megvan benne a hangulat. Viszont az üvegtörése az számomra fura kicsit, nem tudnám megmagyarázni miért.
És igen, lehet ez miatt beújítom a gépem, gyönyörű, és megvan benne a hangulat. Viszont az üvegtörése az számomra fura kicsit, nem tudnám megmagyarázni miért.
McCl@ne 2011.11.19. 10:15 [13409]
Többször. A tűzharcok ezerszer jobban néznek ki, mint akármiben (nyilván nem az előző két részhez hasonlítom, bár a 2. megállja a helyét még most is!), változatosabbak és dinamikusabbak, engem ez a videó teljesen meggyőzött!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
