28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Destiny [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Destiny
Halo 2.0 online köntösben.

Raistlin666
#1 Raistlin666 [4860]
Korrekt és szélsőséges konklúziótól mentes a cikk szerencsére! Sajnos sokan keresztes hadjáratot tolnak ellene...

Részemről (PS3 verzió) eddig:
-18 óra játékidő
-lvl21 "mágus" és Vanguard lvl1 szint(minden más frakcióba 0 pontot tettem eddig)
-PvP-ben eltöltött idő 0 perc (érdekel, de nem sürgős)
-raid-ról még nem is álmodom, a heti strike küldetés is megszivat

Sokan a droprate miatt sápítoznak, de nekem nem hiányzik a Borderlands féle cucc eső. Amúgy meg vannak farmolós helyek ha valaki arra vágyik...

Én is olyan 8-nak mondanám egyenlőre, de fel lesz ez csiszolva 10-re is hamarosan!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat