28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Before - a RUST fejlesztőinek új játéka [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Before - a RUST fejlesztőinek új játéka
Az idők kezdetére repít az egyedi játékairól ismert Facepunch Studios legújabb projektje.

capraz
#6 capraz [279]
Nekem is bejön ez a grafika, kivéve az emberek arcát. Pár vonás nem ártana rájuk, semmi több.

I see no God up here / Yuri Gagarin /

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2014.12.13. 10:41
GustyX
#5 GustyX [7048]
Kíváncsi vagyok a koncepciójára, mert grafikailag nagyon pöpecül néz ki, csak annyit kellene tudni, hogy ez most akkor milyen játék is lenne.
Mostanában nagy divatja az egyedi megjelenésű játékoknak, amit én személy szerint nem bánok.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

capraz
#4 capraz [279]
Ezeknek a "fejlesztőknek" a többsége mintha legálisan lopna. Pedig már csak azért is jó lenne ha befejeznének egy ilyen játékot, mert akkor játszanám én is!

I see no God up here / Yuri Gagarin /

Válasz erre

Előzmény: stero 2014.12.11. 20:37
stero
#3 stero [772]
Ja igen azt meg hagyjuk

Válasz erre

Sityi
#2 Sityi [1641]
A Nether papíron kész van már. Csak hát...

Válasz erre

stero
#1 stero [772]
Kicsit unom már, hogy van vagy 1000 iylen túlélős cucc, de befejezni egyiket se tudják. Most komolyan, jelenleg hány darab túlélős játék van fejlesztés alatt? Megszámolni sem tudom, de el egyik se készül. A Rust is egy félkész sz*r .. de azért belekezdenek egy újba, szuper. Mondjuk ez pofásabban néz ki.
Fejezzen már be egy fejlesztő csapat legalább egy darab valamire való túlélős sandbox játékot.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat