Erre a hírre várok még azóta, hogy Steam pre-orderen megvettem a szériát és az Iron From Ice epizódot kipörgettem december elején! Már az első epizód is olyan magas cliffhangert adott, hogy innentől kezdve az események még jobban bedurvulnak majd.
A "nem lett tökéletes" részt cáfolnám rajongói üzemmódban, én konkréten a karfát fogtam végig magas pulzusszámmal, mikor Cerseinek kellett megfelelni vagy mikor Havas Ramsayt kellett fogadni fiatal úrként.
Van benne akkora feszültség, mint a könyvekben/sorozatban, itt még ez növekszik is azáltal, hogy maga a játékos válogathatja meg a szavait, ami adott esetben epizódokkal később derül ki, hogy valóban jó döntés volt-e (úgysem lesz az a GoT-univerzumot ismerve

).
Mondjuk nyilván, aki nem ismeri ezt az univerzumot, nem feltétlen eshet hasra tőle, annak talán akkor érdemes beszállnia, ha legalább a sorozattal napi szintre kerül és a játékból is kijött mind a 6 epizód.