Bő egy éve jelentette be a Telltale Games, hogy ők is elkészítik a maguk Game of Thrones szériáját, amely hat részen keresztül fog kiteljesedni. A sorozat első felvonása aztán a bejelentés után egy évvel, tavaly decemberben jelent meg, és bár nem lett tökéletes, a rajongóknak kellemes perceket szerzett. A történet hamarosan tovább folytatódik, ugyani a napokban új trailert mutattak be a készítők, ennek végén pedig leleplezték a különböző platformok pontos premierdátumait. Eszerint PC-re, PlayStation 3-ra és 4-re február 3-án érkezik meg a játék, míg Xbox 360-ra és One-ra február 4-én. A sort az iOS és Android változatok zárják február 5-én.
Dátumot kapott a Game of Thrones: A Telltale Games Series második része
Új trailerben leplezték le a hatrészes sorozat második fejezetének megjelenési dátumát.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Game of Thrones
Fejlesztő: Telltale Games (2004-2018.)
Megjelenés:
2014. december 2. PC
n/a: Mac, PS3, PS4, X360, X1, iOS, Android
HOZZÁSZÓLÁSOK
Hamika95 2015.02.08. 22:56 [33]
(Előre is elnézést kérek azoktól, akik szeretik, de nem vagyunk egyformák.)
Sosem szerettem a Trónok harcát. Egyszer leültettek az ismerőseim, hogy nézzem végig velük az egész első évadot, mert képtelenek feldolgozni, hogy nem szeretem. Mikor vége lett felálltam és megköszöntem, hogy elrontották a napomat....George R. R. Martin választhatott volna másik irányt is :)
Sosem szerettem a Trónok harcát. Egyszer leültettek az ismerőseim, hogy nézzem végig velük az egész első évadot, mert képtelenek feldolgozni, hogy nem szeretem. Mikor vége lett felálltam és megköszöntem, hogy elrontották a napomat....George R. R. Martin választhatott volna másik irányt is :)
SolidSnakeGH 2015.02.02. 13:37 [806]
Csak kibírod azt az extra 1-2 napot, én meg addig kipörgetem PC-n. :-P
DervisHUN 2015.02.02. 13:24 [208]
Androidra csak 4 vagy 5én :D most csak pc meg konzolra jelenik meg.
SolidSnakeGH 2015.02.02. 13:10 [806]
És holnap már jön is a második rész, szóval még jól is jártál. ;-)
DervisHUN 2015.02.02. 09:57 [208]
Végig is vittem tegnap az első részt. Kicsit rövidnek érzem, pedig nagyon jó kis történet alakult ki, és kicsit GoT-osan lett vége a résznek, de azért megpróbálom újra játszani más döntésekkel a játékot, kíváncsi vagyok mi alakul ki belőle :D
Az a baj hogy kicsit függővé tett az első rész szóval valószínűleg ebből season pass lesz :D
Az a baj hogy kicsit függővé tett az első rész szóval valószínűleg ebből season pass lesz :D
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]