28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Mikor fórumozol a hozzászólások felett van egy olyan, hogy "adatmódosítás". Ott.

Holnap kezdem el a tr6-t. Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.
OBig
OBig [95]
Egy kis OFF.

Nem tudja valaki, itt hol lehet megváltoztatni az INFO-s adatokat? Már egyik sem valós. Nem találok semmi "Profil" feliratot.
OBig
OBig [95]
Olvastam Razor03.
Csak vártam kicsit, nehogy elvegyem mások kedvét a véleményemmel.
Én annak idején a 4-nél csöppentem Lara elé, így visszafelé játszottam végig a részeket. De felköthetik a gatyót azok, akik most a Legenddel kezdték. És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna. Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel.
Razor03
Razor03 [14703]
Egyetértek.. ezt már én is írtam, visszább, meg mást is... csak az újoncok el voltak ájulva a 7. résztől így elveszett a hsz-k között a véleményem.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Barthezz
Barthezz [54711]
Pontosan, szép és jó a TR7, de vhogy nem éreztem azt a TR feelinget, amit az eddigi összes rész alatt éreztem amit végigjátszottam. Sokkal jobb volt, amikor szabadon lehetett bolyongani az egyes helyszínek között és tetszoleges sorrendben megoldani a feladatokat, nem pedig egy full lineáris pályát követni Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

OBig
OBig [95]
Osztom a véleményedet Barthezz 1713

Nagyon szép a grafika, vannak is benne jó ötletek, de rohattul lineáris, és piszok rövid. Nekem hiányoznak a fejtörők, a tárgyak, eldugott secretek megkeresése, és persze a nehézségi foka sem valami nagy. A Time Trial pedig szerintem egyenesen megöli az élményt. Ez már nem TR, vagy legalábbis nem olyan, mint az eddigiek. Nem is tud lekötni többszöri végigjátszásra. Kitoltam párszor, de elég is volt, megyek vissza, a remek szerkesztett TR pályákhoz.
Azokban aztán látszik, hogy mennyi ötletük van a rajongóknak, sok közülük leveri a főrészeket is.
Barthezz
Barthezz [54711]
Nah ma kivittem a játékot! Télleg nem volt nehéz a game, az utsó foellenséget is viszonylag hamar sikerült elintéznem.
Többi TR nagyobb kihívásokat nyújtott és jóval hosszabbak is voltak, bár azért ez sem volt rossz.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat