28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

Göröszpöröflex
Göröszpöröflex [13]
Hello, segítsetek egy picit. A labs nevű pályán akadta el, ahol egy henger-szerű teremben kell egyre feljebb jutni, dobbantók segítségével. A 3. dobbantót nem tudom elérni, mert megszakad az út folytonossága, igaz, fut középen egy cső... Kösz előre is.

Vissza

Fórumszabályzat