28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Dj Neo
Dj Neo [3000]
Amúgy nekem abban a részben tetszik a duma (asszem azután van, mikor Kyle végre megnézi, Cartman unszolására a Passiót ), hogy Kyle, Stan, és Kenny elmegy Cartmanékhez, becsöngetnek, és az anyuka kijön, megkérdezik tőle:
-"Csókolom! Eric kijöhet játszani?",
erre a válasz :
-"Nem! Most Eric szobafogságban van 2 hétig, mert a minap ki akarta írtani a zsidókat "!!!!

LOOOOOL

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Dj Neo
Dj Neo [3000]
Itt ni!

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Vissza

Fórumszabályzat