), hogy Kyle, Stan, és Kenny elmegy Cartmanékhez, becsöngetnek, és az anyuka kijön, megkérdezik tőle:
-"Csókolom! Eric kijöhet játszani?",
erre a válasz
:
-"Nem! Most Eric szobafogságban van 2 hétig, mert a minap ki akarta írtani a zsidókat
"!!!!
LOOOOOL

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!
