28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
5. seriától jobb feliratosan nézni

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Dj Neo
Dj Neo [3000]
Mondjuk 9-estől nem volt szinkronos, úgy sokkal jobb volt!

ÚÚÚRSITEN! De most nézem, az összes törölve van!
Mondjuk nekem a 8. évadig le van töltve, utána meg nem láttam !

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

bizkitman
bizkitman [3601]
Ó királyság nagyon kössz az SP nálam már klasszikus esti mesecsakm most már nemtom hol és mikor nyomatják

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Vissza

Fórumszabályzat