
Lacho calad! Drego morn!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Lacho calad! Drego morn!

Lara meg eszméletlen jól néz ki, bár szerintem ezt nem kell elmondanom.
Az eddigi kedvenc részem a 3. volt! Kedvenc pályáim a Legendbe: Bolívia, Ghána és Nepál (na és imádok szédelegni Lara házában!)
Lara is my sin x)