28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
LOL mi az hogy az angol verzió nem az igazi ?
épp ezaz hogy az angol az igazi mert a cool féle szinkron eléggé ...
oan szintü hibák vannak benne hogy ...
Szal max. ugy élvezhető ha 1szer láttad angolul is

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

bizkitman
bizkitman [3601]
háát ez nem jött össze sajnos letöltöttem a magyar szövegeset és 100%-nál kiírta hogy hibásan letöltött fájl menj a francba...nálatok volt ilyesmi gond?most töltöm az angol változatot de az már nem az igazi

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Vissza

Fórumszabályzat