28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Épp ezért jó a SP mert kevés angol tudással rendelkezők is tudják felirat nélkül is nézni simán sőtt a mondanivaló és poénok jobban átjönnek , ha meg vmit nemvágsz lenézel feliratra.
Első négy szériát nemláttam feliratosan arról nemtok nyilatkozni deh 501től utolsó részig mind jobb feliratosba mindet láttam mind a 2féle képpen ( kiv. 9sorozattól ugye ami eddig nemvolt deh jövőhéten kiderül lesz-e idén )
Okt. - Nov. tól pedig jönnek az új részek Comedy Centralon
Jaés : kapjátok be gyíkok én leléptem

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

bizkitman
bizkitman [3601]
jolvan az oké hogy az az igazi de filmnézés közben főleg sout parknézés közben nem arra szeretnék figyelni hogy hogy fordítsam le a muthrfucker szót

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Vissza

Fórumszabályzat