Első négy szériát nemláttam feliratosan arról nemtok nyilatkozni deh 501től utolsó részig mind jobb feliratosba mindet láttam mind a 2féle képpen ( kiv. 9sorozattól ugye ami eddig nemvolt deh jövőhéten kiderül lesz-e idén )
Okt. - Nov. tól pedig jönnek az új részek Comedy Centralon
Jaés : kapjátok be gyíkok én leléptem
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

