eredetileg kifejezetten gyűlölöm ezt az amcsi mentalitást,h menjünk oda mindenhova,ahol olaj van,és basszunk oda az araboknak..
viszont elég sok olyan könyvet olvasok,ami azon amcsi katonák életét mutatja be,akik részt vettek az öböl-háborúban,vietnámban, II. vh-ban,és most ez. sztem marha jó,ahogy megélik a srácok ezeket a dolgokat. nagyon tetszik. és ahogy elnéztem végülis politika mentesre sikerült legyártani a filmet.
donnie darko főhőse kíválóan játszotta a szerepet. egyebet nem tok mondnai,kérem kapcsojja ki

