
. Képek és videók alapján nagyon szépnek tűnt
. Tenger, táj, árnyékok stb.. ezek nagyon szépek voltak a videóban..
Mind1 majd én kivesézem ha lejön még a héten, az én szavamat úgy is jobban elhiszik


..Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

. Képek és videók alapján nagyon szépnek tűnt
. Tenger, táj, árnyékok stb.. ezek nagyon szépek voltak a videóban..


..Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
