28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
ÁÁ ez nagyon cool .

Extrém nagyon , kb GTA-s marhulás, eszméletlen graffal. Ami zavart az az ellenség kergemarha szerű viselkedése meg az hogy újra tele lett a pálya velük pedig kinyírtam mindet a bázison.
Fizika korrekt, autó vezetés elmegy, szokni kell, buggal nem találkoztam..
FarCry szintű beach hangulat, gyönyörű növényzet, árnyékok, a víz csillog a napfénytől, HDR vakít, ááá hangulat a maxon szép munkát végeztek a grafikusok. Azon vettem észre magam hogy a tengerparton rohangálok, meg úszkálok a vízben, elcsórtam egy csónakot és azzal mentem mindenfele. Kilóméterekre el lehet látni, a távolban délibáb van..lepkék, madarak repkednek az égen.. a növényzet fantasztikus, szép virágok növényzet textúrák kidolgozottak.. áá nem is folytatom nézze meg mindenki maga..
Gépigény nem magas, nekem rezzenéstelenül ment, szóval 6600-on is gond nélkül kell mennie..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat