28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Az én kedvencem a Free Willzyx. De azért ez is egész jó lett.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szedrencs
szedrencs [4695]
Nálam még mindig a Szexuális Zaklatás Pppp.....anda a legjobb SP rész, de ez nem sokkal marad le.

Milyen már mikor Stan apja mondja, hogy "A valós életben, csak egy geológus vagyok. De itt én vagyok .......... a 2. szintű elf vadász, a Szövetség védelmezője." (A poént nem lövöm le, ha még nem látta volna valaki, de az egész kurva jó, Blizzardosokkal meg malacöléssel együtt.)

Vissza

Fórumszabályzat