28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

BigBoy
BigBoy [1135]
Ebben az az érdekes, hogy elgangzik mondjuk egy k*rva, azt nem de utánna egy f*szt, azt már kisipolják! Ez is érdekes!
Dragon R.
Dragon R. [269]
VÁGATLANRÓL jut eszembe: mi az,hogy sok szót kisípolnak a Cool-os verzióban???? Hogy jönnek ők ahhoz??
Mattmaster
Mattmaster [9513]
Coolon nemnagyon nezem, unom mar hogy a 20 perces reszekbe, belevagnak egy 10 perces reklamot. Inkabb nezem gepen, igaz nem nagyobb, nem hosszabb, de VAGATLAN
Dragon R.
Dragon R. [269]
Majd ha a Cool-on adják!! Addig nem hiszem,mert most még a 3-4. évaddal szarakodnak!! Meg nem rend szerint adják,hanem össze-vissza keverik a 2 évadot!!
Mattmaster
Mattmaster [9513]
Allitolag nemsokara lesz 9. is szinkronosan. Allitolag...
Dragon R.
Dragon R. [269]
Valszeg!! A 8.évadig vanszinkronos cucc!!

Vissza

Fórumszabályzat