28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Nemtom, én nem tartok viccesnek, attól egy rajzfilmet, hogy káromkodnak benne, meg zsidóznak minden részben. Az összes része ebből áll az SP-nek, egy ideig én is jót röhögtem rajta, de aztán rájöttem, hogy full hülyeség/unalom az egész.
"Szerintem messze nincs a south parktól az a hülyeség.." - Hát az SP se a komolyságáról híres, de mind1...
BigBoy
BigBoy [1135]
Szerintem messze nincs a south parktól az a hülyeség..

Vissza

Fórumszabályzat