28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

Saiya-jin
Saiya-jin [218]
vki tud segiteni?
feltettem a gamet beálitottam a grafot pl h ne leen árnyék ...
ok elinditom agmet de mintha nem állitottam volna semmit se!
leszedtem az 1.3as pecccset de ugyanez van!!!!
mit kéne tenni h tudjak a grafon állitani?????
ThAnX

Vissza

Fórumszabályzat