28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars:Knights of the Old Republic 3



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Hát valszeg új lesz az irányítása, a grafikának meg illenék. Én személyszerint már Revant látnám viszont, akár csapaton belül is. Lehet hogy itt is az előző egyik befejezését folytatják (már ha jól figyeltem meg a 2ben az 1 jó oldali befejezését folytatjuk jeleket). Akárhogy is jövőre már kézhez kéne hogy kapjuk.

Vissza

Fórumszabályzat