28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Na ne viccelj már ! Az kártya lazán 26-28k-t ér !!!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Dark Archon
Dark Archon [11835]
15eFt. Vagy annyi se. Prohardver-en nézelődj az apróhirdetéseknél.

Dark Archon

kopi1981
kopi1981 [492]
Szerintetek mennyi lehet a reális ára egy fél évet használt Geforce 6800 128mb AGP 350Mhz 2DVI 256 bit-es videókarinak ? No tuning meg ilyenek... XFX gyártmány Gar. nincs

Az erő legyen veletek!

Vissza

Fórumszabályzat