28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
Ja. Persze nem segített. Megnéztem az összes kábelt is, rendesen be vannak dugva. Letöröltem az antivírust, mert korábban volt belőle baj, hogy összeakadt a tűzfallal. Persze ez is hasztalannak bizonyult. :\\

i tell it like it is, cause im a bold figure

CitizenX
CitizenX [2724]
Szegény Asasnál nem a speedtest miatt kapcsol szét egy komment/3-4x.

Ja, tényleg, Asas, tök triviális, de azért megkérdezem: próbáltad a modemet rebootolni?

www.csinicucc.extra.hu

eti8
eti8 [10104]
Nálam is full stabil Nem lehet, hogy speedtestnél nem jó pingű várost válaszottatok? Asszem Pozsony a leggyorsabb. Kazasztánban nekem is szart mért

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

CitizenX
CitizenX [2724]
Nekem nonstop hozza a maxot. Ezek szerint mákom van.

www.csinicucc.extra.hu

kelkáposzta
kelkáposzta [6439]
Hehe, emelés óta alig akad olyan nap mikor papírforma szerint zakatol.
10 helyett 4-8 között mozog
Mostani mérésnél 3,6megás volt.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Vissza

Fórumszabályzat