28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ArmA: Armed Assault (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Köszönöm! Jól esik... Igyekszem tartani (vagy növelni) a színvonalat...
Kvázi [FekA]
Kvázi [FekA] [4]
Hello!

Gratulálok a kampányhoz Lackó! Kicsit visszahozta a hitem az Armába. Az OFP alatt is megszokott szinvonalú jól megkomponált, fordulatos, és nem utolsó sorban kellően nehéz kampányt sikerűlt szögelned. Várom a folytatásokat.

Kv.

Vissza

Fórumszabályzat