28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
nézi valaki a vb-t? elég gyenge volt a szlovák - cseh, pedig azthinné az ember, hogy presztízsküzdelem lesz, dehát.. mindkét csapat elég nagy nulla a vb-n, szerintem teljesen esélytelenek. talán eddig legjobb volt a finn - orosz. svéd-orosz-kanadai hármasból kikerülő győztest várok

sakálemberek...

Vissza

Fórumszabályzat