28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Sol Invictus
Sol Invictus [345]
Tényleg nagyon durva volt. Ami a stadionban lehetett a gól után..
Érdekes egyébként, hogy az elmúlt pár napban több ilyen gól is volt. Előző napon New Jersey is lőtt egy gólt az utolsó másodpercekben, 6 támadóval Ottawa ellen, igaz, csak 3-2re tudtak szépíteni. De Detroit a 4. meccsen fél perccel a vége előtt, szintén 6 támadóval szenvedett be egy gólt San Josénak, a hosszabításban pedig megnyerték a meccset.
RASTA guy
RASTA guy [11867]
egyébként elég killer volt ma a buffalo vége előtt 16 mp-el lőtt gólja + a hosszabbításos, bár én akkor nem nekik szurkoltam

sakálemberek...

csuroach
csuroach [4262]
Én remélem h oroszok vagy a kanadaiak lesznek a befutok... oroszok már megérdemelnék ...és most a szép játék mellett csapatjáték is megy..

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Vissza

Fórumszabályzat