28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11915]
Lévén, hogy a kiadási dátumról csak mint intervallumról beszélhetünk ezért a demó kiadásáról is csak ilyen szinten tehetünk említést. Én egy kiadástól negatívban számított 1 hónapot tippelek...

Man literally too angry to die

Martin 19
Martin 19 [14048]
ha 2008ban jön ki a teljes verzió, akkor demo mikorra várható? (márha lessz)
esetleg december, november?

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Vissza

Fórumszabályzat