28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Malin-
Malin- [2440]
Kiadtak a sporeosok egy új videót, amit itt a dome-on is le lehet tölteni, ahogy elnézem, a grafika egyre jobb lesz, főleg a cellular stage-en vettem észre. Mellesleg itt egy interjú a maxissal, ami sok rejtélyre választ ad, pl: demo és játék megjelenése stb.

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Vissza

Fórumszabályzat