28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Joe
Joe [1133]
Csá!
Király az újság, meg minden, de van egy kis baj.
Most regisztráltam magam a fórumotokon, és nem engedi, hogy hozzászóljak, azt írja, nincs jogosultságom. Pedig az elején be is léptem, méghozzá sikeresen!
Lehet hogy kell várni 24 órát? De ilyet nem írt ki...

Morning will come. Just pray you're there to see it.

boe[gs]
boe[gs] [159]
Pyrogate: én úgy hallottam, nem a SoF lesz! Még csak nem is FPS!! Ki az a rokonod, aki errefelé dolgozik, és ilyeneket terjeszt?! Meg kellene dádázni egy kicsit

C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?

Vissza

Fórumszabályzat