MEG VAN!!!
Elhibáztátok az egyik végigjátszást!!!
Sebaj!!! Itt jön az eksönhíró!
A Max Payne végén úgy kell nyerni, hogy miután kilőttük azt a 4 drótot, bele kell lőnünk egy M79-essel az oszlopba.
Én véletlenül fedeztem fel, amikor mérgembe("a k*rva anyád!) belelőttem
Gamestar=DZSOJ(jaoámul-császár)
Pc Guru=su(japánul-paraszt
Sono Dzsoj!
[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]
