28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Martin 19
Martin 19 [14048]
De pecsek fognak kijönni, amik a vért és a grafikát javítják, és a 7-10 évesek majd maradnak az alapnál. Mimeg a pecselt verziónál, ahol több vér lessz és jobb graf. Példának a CoD-ot tom felhozni, hogy vér alig volt és a nemtom melyk pecs kijavítja nomrális vérre. Remélem ittis ezt követik

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Malin-
Malin- [2440]
Hát, ez már elég rég volt, azóta a grafika teljesen megváltozott. Sajnos az újabb videókban úgy tűnik, főleg a 7-10 éveseket veszik célba, a grafika egyre gyerekesebb, vért már nem is látni...

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Bomc
Bomc [576]
Hihetetlen jó lesz ez a játék a videó alapján

Vissza

Fórumszabályzat