28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Peeter
Peeter [5697]
ÁJJJ.....Ma nagyon feszült vagyok,mer megjelemt a Kék GS,de nem vettem meg,hanem inkább várom a DVD-t.Egy hét...Mi messze van még az!?Nagyon...

A DVD-n rajta vannak azok amik a CD-n?Azt tom hogy több minden van rajta.Akinek megvan a KÉK,az lécci monnya már meg mik vannak a DVD-n.
Ja és egy hülye kérdés:52x meghajtó olvasni fogja?

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat