28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Peterke88
Peterke88 [364]
NEM OLVASSA!!!!! AHHOZ DVD meghajtó kell!!!!!!!!

Egyébként: CSAK A + DEMOKAT ÍROM:
AGE OF WONDERS 2
DIGGLES
DUNGEON SIEGE
GORASOUL

Mindenhol jó, de a legjobb az Intel procis házzal szemben!!!

Vissza

Fórumszabályzat