Triesten beül általában a 'Hosea' nevű mellékszerveren vagyok még mindig Crashb néven

"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."
Fórum » Beszélgetés a játékokról

"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."