28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 moons - ismét egy Free MMORPG



Írd ide hozzászólásod:

The FF Master
The FF Master [3394]
Ha Trieste-re jött vki, elméletileg ma délután fogok tudni játszani vmennyit, akkor öszefuthatnánk egy party erejéig, esetleg ha akad vmi cuccom majd tudok adni
Triesten beül általában a 'Hosea' nevű mellékszerveren vagyok még mindig Crashb néven

"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."

Vissza

Fórumszabályzat