28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

szando
szando [647]
sztem jazz&faust lesz...

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

BladeMan007
BladeMan007 [84]
PLS csak a stílt!PLS csak a stílt!

Ha én nem lennék,a világ se lenne!

Vissza

Fórumszabályzat