Fórum » Beszélgetés a játékokról
Loki
ja én is meguntam má
Most egy kicsit kifakadok...
Röviden: ilyen sz*r hack'n'slash játékot még soha nem láttam. Én görög íjásszal nyomom, és mivel mostanában nincs mivel játszanom, elszenvedtem vele egy darabig, így eléggé kialakult a véleményem a játékról. Az első gondok ott keletkeztek, amikor legelőször megpróbáltam valamelyik ellenfélre rálőni. Ugye ez egy ilyen játékban elkerülhetetlen..
Az egy dolog, hogy szinte mindig mellé kattintok (megjegyzem, nem az egerem rossz, és nem én vagyok béna), de ha még rá is sikerül találni az ellenfélre, még akkor is egy csomószor mellé lő, vagy úgy csinál, mintha nem is kattintottam volna. Arról nem is beszélve, hogy ennyi Critical Hit-et az összes Diablo részben nem látni, mint ebben 1 perc alat.. Valahogy nagyon rossz a pontozási, szmolási rendszer. 5 lövésből 2 critical, 2 dodge(a Diablo-ban ez 'miss' volt, asszem), 1 meg full más irányba megy
Csak pár dolog pozitív: a zene (egész tűrhető), a hangeffektek (leszámítva, hogy pár halálozási, illetve varázslás effekt 10-szer hangosabb a többihez képest, így kicsit idegesítő) meg a tárgyak, amiket felvehetünk (szépen ki vannak dolgozva, csak hát ugye harc közben felülről úgysem látjuk, mi vana hősön). A Titan Quest-hez sem nagyon lehet hasonlítani (talán annyiban, hogy a görög ellenfelek az elején tökugyanazok, mint ott: szatírok, pókok, kentaurok), igaz, azzal nem játszottam sokat, mivel fagyott, de még úgy is jobban élveztem, mint ezt, hogy 5 percenként újra kellett indítani.
Röviden: ilyen sz*r hack'n'slash játékot még soha nem láttam. Én görög íjásszal nyomom, és mivel mostanában nincs mivel játszanom, elszenvedtem vele egy darabig, így eléggé kialakult a véleményem a játékról. Az első gondok ott keletkeztek, amikor legelőször megpróbáltam valamelyik ellenfélre rálőni. Ugye ez egy ilyen játékban elkerülhetetlen..
Az egy dolog, hogy szinte mindig mellé kattintok (megjegyzem, nem az egerem rossz, és nem én vagyok béna), de ha még rá is sikerül találni az ellenfélre, még akkor is egy csomószor mellé lő, vagy úgy csinál, mintha nem is kattintottam volna. Arról nem is beszélve, hogy ennyi Critical Hit-et az összes Diablo részben nem látni, mint ebben 1 perc alat.. Valahogy nagyon rossz a pontozási, szmolási rendszer. 5 lövésből 2 critical, 2 dodge(a Diablo-ban ez 'miss' volt, asszem), 1 meg full más irányba megy
Csak pár dolog pozitív: a zene (egész tűrhető), a hangeffektek (leszámítva, hogy pár halálozási, illetve varázslás effekt 10-szer hangosabb a többihez képest, így kicsit idegesítő) meg a tárgyak, amiket felvehetünk (szépen ki vannak dolgozva, csak hát ugye harc közben felülről úgysem látjuk, mi vana hősön). A Titan Quest-hez sem nagyon lehet hasonlítani (talán annyiban, hogy a görög ellenfelek az elején tökugyanazok, mint ott: szatírok, pókok, kentaurok), igaz, azzal nem játszottam sokat, mivel fagyott, de még úgy is jobban élveztem, mint ezt, hogy 5 percenként újra kellett indítani.Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
